Haberler

Gençlik Gücü U21 Futbol Takımı, zorlu rakibi Mağusa Türk Gücü ile yapacağı karşılaşmaya Antrenör Hakan Altın yönetiminde yaptığı antrenmanlarla hazırlandı, hedef ikinci galibiyet

Sezona iddialı başlayan Gençlik Gücü U21 Takımı, ilk galibiyetini sezonun üçüncü haftasında 7-1 mağlup ettiği Doğan Türk Birliği karşısında aldı. Şimdi hedef bugün (14 Ekim 2017, Cumartesi) oynayacakları Mağusa Türk Gücü karşılaşması ve elde edilmesi muhtemel ikinci galibiyet.
Mağusa Türk Gücü U21 takımının da ilk galibiyetini üçüncü haftada almış olması, bugünkü karşılaşmanın çetin geçeceğini gösteriyor.
Üçer puanlı iki takımın bugünkü mücadelesinde ev sahibi takım avantajını galip gelmek için kullanmak isteyen yeşil beyazlı takım, rakibinin beraberlik için oynayacak olmasının sıkıntısını yaşıyor.
Gençlik Gücü U21 futbolcularının, önceki gün M. Kemal Deniz Antrenman Sahası’nda gerçekleşen antrenmanda neşeli ve rahat olmaları dikkat çekti.
Gençlik Gücü U21 Takım Antrenörü Hakan Altın, yaptığı kısa açıklamada, “Sezon başından beri iyi oynuyoruz. Bu nedenle Doğan Türk Birliği karşısında elde ettiğimiz 7-1’lik galibiyet tesadüf değil. Ayni başarıyı Mağusa Türk Gücü karşısında da niye göstermeyelim” şeklinde konuştu ve takımına olan güveni vurguladı.