Haberler

  • Altın, “Mağlubiyetler Hakkımız Değil”
    Altın, “Mağlubiyetler Hakkımız Değil”

Gençlik Gücü U21 Futbol Takımı’nın iyi futbol oynadığını ancak bunu skora yansıtamadığını belirten Antrenör Hakan Altın, “Futbolcularım gerçek oyunlarını sergilemeye başladığında, galibiyetler de gelmeye başlayacaktır” dedi

Lefkoşa’nın yeşil beyazlı kulübü Gençlik Gücü, bu sezon iddialı başladığı U21 Ligi’nde henüz arzu ettiği başarıyı elde edemedi. Takımının iyi oynadığını söyleyen antrenör Hakan Altın, umutlu olduğunu söyledi.
Geride kalan sezonun ilk iki haftasında önce Küçükkaymaklı ve ardından Türk Ocağı Limasol’a ayni skorla 2-1 mağlup olan Gençlik Gücü U21 Futbol Takımı’nın henüz hazırlık maçlarındaki performansı sergileyemediğini savunan antrenör Hakan Altın, “Bu mağlubiyetler hakkımız değildi” dedi.
Gençlik Gücü U21 Futbol Takımı’nın iyi futbol oynadığını ancak bunu skora yansıtamadığını belirten Antrenör Hakan Altın, “İyi futbol oynamaya çalışıyoruz. Bir iki futbolcumuz dışında iyi futbol da oynuyoruz zaten. Bu futbolcularım da gerçek oyunlarını sergilemeye başladığında, galibiyetler de gelmeye başlayacaktır” şeklinde konuştu.
Gençlik Gücü U21 Futbol Takımı’nın pas varyasyonlarında hata yaptığı ve gol pozisyonlarında fazla heyecanlandıklarına işaret eden Hakan Altın, en kısa zamanda takım halinde çok daha iyi olacaklarını iddia etti.