Haberler

  • “Hentbol Şubemizle Mutluyuz”
    “Hentbol Şubemizle Mutluyuz”

“Amacımız ülke gençliğine hizmettir” diyen Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Başkanı Suma Zafer Choudhry, “En popüler spor dalı olduğu için öncelikle hentbolu seçtik. Farklı şube ve okullar açmaya devam edeceğiz” dedi

Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü’nün bu yıl oluşturduğu Hentbol Takımı, düzenlenen basın toplantısı ile spor kamuoyuna tanıtıldı. Cafe Sumi’de düzenlenen ve takım sporcularının da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Gençlik Gücü Kulübü Başkanı Suma Zafer Choudhry mutluluğunu ifade etti.
Örnek Kulüp
“Amacımız ülke gençliğine hizmettir” diyen Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Başkanı Suma Zafer Choudhry, “Gençlik Gücü olarak yeni bir şube açmanın mutluluğunu yaşamaktayız. En popüler spor dalı olduğu için öncelikle hentbolu seçtik. Örnek bir kulüp olmaya, farklı şube ve okullar açmaya devam edeceğiz” dedi.
Chodhry, Hentbol Takım Antrenörü Turgut Karamanoğlu’na güvenlerinin sonsuz olduğunu da vurguladı.
Hedef Final
Doğru transferler yaptıklarına inandıklarını belirten Gençlik Gücü Hentbol Takım Antrenörü Turgut Karamanoğlu, “Hedefimiz final” dedi.
Kaynak bulunması halinde yabancı futbolcu transferi de yapacak olan Gençlik Gücü en yakın zamanda kadınlar ve alt yapı çalışmalarına da başlayacak..
Takım Çalışıyor
Yeni kurulan Gençlik Gücü Büyük Erkekler Hentbol Takımı çalışmalarına DUB Fitness Salonu’nda yapılan salon çalışmaları ile başladı. Takım resmi sezon açılışını 15 gün sonra yapacak.
Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Yönetim Kurulu ve taraftar, hentbol takımlarının maçlarının başlamasını heyecanla bekliyor.